Hakkımızda

MDS Makina sektörde 25 yılın verdiği tecrübe ve güvenle Vinç, Caraskal İmalatı, Konveyör Sistemleri , Konveyör Ekipmanları ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere yola çıkmış bir mühendislik firmasıdır.

MDS Makina müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre dizayn ettiği yalın ekonomik çözümlerle işletmelerin verimlilik artışına katkı sağlamaktadır.

MDS Makina uzman mühendis kadrosu  ve tecrübeli  teknik personeliyle ilk günkü titizlikle İkitelli OSB de  800 m2 kapalı alanlı kendi yerinde üretimine devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden Konveyör ve Konveyör Ekipmanları konusunda Endüstri 4.0 yolunda ekonomik çözümler sunmak, sektörde en güvenilir firma olmak öncelikli hedefidir.

MDS Makina firmanızın her türlü taşıma ve yükleme işlemlerini kolaylaştırmak, iş yükünüzü hafifletmek için sürekli kendini yenileyerek projeler üretmektedir.

Özel Makina imalatı, Vinç İmalatıKonveyör ve Konveyör Yedek ParçalarıKonveyör Aksesuarları imalatları konusunda uzmanlık ve tecrübemizin en önemli göstergesi firmamızdan memnun kalmış olan müşterilerimizdir.

Vinç, Konveyör, Römork İmalatı

Ürün yelpazemizde yer alan Monoray Vinç, Köprülü Vinç, Pergel Vinç, Yük Asansör Vinci, Yük Asansör Kapısı, Dikey Depo KapısıPVC Bantlı Konveyör, Grip Bantlı Konveyör, Kauçuk Bantlı Konveyör, Teflon Bantlı Konveyör, Asetal Bantlı Konveyör ve Modüler Bantlı KonveyörZincir ve Kayış Tahrikli Rulolu KonveyorInterroll Rulolu KonveyörlerX-Ray Cihaz KonveyörleriHavaalanı Konveyörleri, L- Tipi Konveyörler, Dönüş KonveyörleriYükleme KonveyörleriTeleskopik KonveyörlerAkordiyon Konveyörlerimizle ve Konik Rulo, Çift Sıra Zincir Dişli RuloKayış Tahrikli Rulo, KasnakTamburRulo Kapakları, PVC Bant, Teflon Bant gibi Konveyör ekipman çeşitlerimizle siz müşterilerimize en iyi kaliteyi HIZLI ve EKONOMİK bir şekilde sunmanın garantisini vermekteyiz.

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve teklif almak için

Bize Ulaşın :

Tel : 0212 671 59 64

WhatsApp Tel : +905525804204

E-mail : info@mdskonveyor.com


TurkishEnglishRussianArabicGerman
error: Content is protected !!
TEKLİF ALIN