PVC Bantlı Konveyör İmalatı

PVC Bantlı Konveyör İmalatı

PVC Bantlı Konveyörler hemen her sektörde malzeme iletme ve yükleme  amaçlarıyla kullanılırlar.
PVC Bantlı Konveyör Sistemleri, Elektronik Sektörü, Gıda Sektörü, Otomotiv Sektörü, Makine Sektörü, İlaç Sektörü, Lojistik ve Depolama Sektörü, Matbaa Sektörü, Tekstil Sektörü Konveyör Uygulamalarında koli, paket, parça malzeme ve çuval gibi malzemelerin taşınmasında ve hatta fazla aşındırıcı olmayan yığma malzemelerin taşınmasında kullanılabilir.
PVC Bantlar düşük maliyetli fakat hızlı ve seri üretim bant tipidir.
PVC Bantlı Konveyör uygulamalarının en önemli özellikleri hafif, düzgün yüzeyli ve düşük toleranslı (kalınlık ve en ölçüleri her yerde aynıdır) olmalarıdır.
Bantın PVC olmasından dolayı farklı ölçülerde bant kesimi yapılabilir. Bu yüzden Konveyor ebatları konusunda ölçü kısıtlaması yoktur.
 PVC Bantlı Konveyörlerimizde bantın sağa sola kayması engelleyen bant altı kaydırmazlık fitili ve özel tasarımlı tamburlar kullanılır.
Konveyör Şaselerimizi tercih ve kullanım alanına göre Eloksallı Aluminyum, Sigma Profil , Paslanmaz Sac, Elektrostatik Toz Boyalı DKP Sac  malzemeden imal etmekteyiz.
Sistem motor – redüktör vasıtası ile çalışır ve düzenek içerisinde kullanılan tamburlar bandın aynı düzgünlükte çalışmasını sağlamaktadır.
PVC Bantlı Konveyörlerimiz tercihe göre Inverter ( Hız Sürücüsü ) ile hız ayarlı olarak imal edilebilmektedir.

Tasarım Şekillerine Göre

Sektöre Göre Kullanım Alanları

  1. Otomotiv Sektörü
  2. Lojistik Sektörü
  3. Matbaa Sektörü
  4. Tekstil Sektörü
  5. Paketleme Sektörü
  6. Havacılık Sektörü
  7. Tarım Sektörü
  8. Elektrik ve Elektronik Sektörü

İhtiyacınız doğrultusunda istenilen açı, bant tipi, bant kalınlığı ve ölçüde Sistemler  firmamız tarafından yapılmaktadır.
Teklif almak için Bize Ulaşın
Tel : +90 212 671 59 64 – 65  Fax : +90 212 671 59 66   E-mail :  info@mdskonveyor.com


TurkishEnglishRussianArabicGerman
error: Content is protected !!
TEKLİF ALIN